אודות

למי שטרם פגש אותנו, אנחנו, גלית ודני, זוג נשוי יש לנו שלושה ילדים, אנחנו גרים בכרכור, קומת הקרקע של הבית שלנו היא המשרד. אנחנו הבעלים ואנשי המקצוע של Best Site, יש איתנו חברי צוות נוספים.
הרכש האחרון הוא איש תוכנה מוכשר - בננו בן ה 17 שמתכנת מגיל 10 ושמח לפתור כל אתגר אינטרנטי בעזרת כתיבת קוד.
 

הלקוחות שלנו מגיעים לפגישה איתנו ומיד מרגישים בית. ההתנהלות שלנו היא חברית ובגובה העיניים, מתייעצים עושים סיעור מוחות ביחד, חושבים על הדרך הכי טובה שתתאים לאדם ולעסק. ומי שלא מגיע לפגישה כי הוא נמצא בארה"ב, טייואן או הונג קונג נארח אותו יפה-יפה גם בסקייפ, הבית מורגש בכל מקרה."

גלית ודני נבון, 

הבעלים של Best Site

עשרים שנות ניסיון לא הולכות ברגל

קבלת ההחלטות שלנו מבוססת על בקיאות עסקית, שיווקית והבנה פרסונלית באנשים ובתחומים שונים. יצרנו פתרונות ותהליכים עבור תחומים רבים ומגוונים. מעבר לכך, אנחנו נלהבים לחקור תחום חדש ולצרף אותו לאוסף התחומים שאנו מכירים מקרוב.
 

כל העולמות העסקיים פתוחים בפנינו יחד עם עולמות הטכנולוגיה המתקדמים. אנו ממש גאים ביתרון הזה שלנו ורואים כיצד הוא תורם לצמיחת העסקים של לקוחותינו.

לאחרונה הפלטפורמה של וויקס פתחה שעריה בפני עולם התיכנות האינסופי, והיום אנו משדרגים כל אתר במערכת ניהול פנימים משוכללת שנותנת מענה ייחודי המותאם בדיוק עבורו, כמעט ללא מגבלות!

במהלך השנים יצרנו פתרונות דיגיטליים בשפות שונות, וזה אתגר לא קטן, למי שמבין. חוץ מעברית, פגשנו בדרך שלנו צרפתית, גרמנית, ערבית, ספרדית ואנגלית כמובן. זה לא אומר שאנו דוברים את כל השפות הללו, אך יודעים להעניק שרות מצוין.
 

יש לנו מכלול אינסופי של רעיונות ויצירתיות בכמויות, כאשר כל הרעיונות שלנו יישומיים על מנת לתמוך במודל העסקי של הלקוחות שלנו. הפרקטיות חשובה מאוד ואנחנו אף פעם לא מוותרים עליה.
 

בסופו של יום, אנחנו אוהבים אנשים, ועוד יותר אוהבים לראות את לקוחותינו צומחים ומצליחים.


נשמח להיות שם בשביל ההצלחה שלכם,

גלית ודני נבון

Best Site
מקדמים עסקים בעולם של מסכים

סרטוני הדרכת וויקס (WIX) בעברית

דוגמאות לאתרים לפי נושאים

פתרונות לעסקים

בניית אתר וויקס (WIX)
מומחים לוויקס קוד WIx Code

שידרוג אתר וויקס

הדרכות וויקס

קידום אתרים

קידום אורגני של אתר וויקס

תחזוקת אתר וויקס

הדרכות ותמיכה טכנית למעצבים בוויקס

תמיכה בעברית באתרי וויקס

איפיון אתר וויקס

ייעוץ עסקי

ניווט מהיר

Designed by Best Site (2018)